Otázky a odpovede

Vytlačiť

Čo je cieľom celého procesu protifajčiarskej terapie

 Odstránenie abstinenčných príznakov a syndrómov. Ak niekto chce prestať fajčiť, pozná to utrpenie, ktoré vyplýva z toho, že organizmus nedostáva svoju návykovú látku. Hovoríme tomu, že „absťáky strašne bolia“. Kto nefajčil, nevie, čo je to za pocit, keď organizmus nedostáva nikotín.

 Môže sa protifajčiarskej detoxikačnej procedúry zúčastniť každý fajčiar ?

V žiadnom prípade nemôžeme vykonávať procedúru fajčiarom, ktorí majú zabudovaný kardiostimulátor alebo tehotným ženám !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

 Aký je princíp terapie ?

Pri fajčení si ľudské telo zvyká na nikotín, ktorý patrí medzi vysoko návykové látky. Práve kvôli nemu majú ľudia potrebu znovu a znovu vziať cigaretu do rúk. Pokiaľ prísun nikotínu klesne, spustí sa signál, že sa telo ocitlo v stave nikotínového hladu, dostaví sa chuť na cigaretu a abstinenčná reakcia.

Cieľom biorezonančnej metódy je tento signál eliminovať. Vďaka vzorke nikotínu (popol z poslednej klientovej cigarety), je signál rozdelený na harmonickú a disharmonickú časť.  Pri terapii sa odstráni chuť na cigaretu, odstráni sa fyzická závislosť na nikotín (potlačenie abstinenčných príznakov). Terapia neodstráni psychické a motorické návyky fajčiara.

Stávajú sa z ľudí po procedúre nefajčiari ?

Naše pracovisko ešte neopustil žiaden nefajčiar, len abstinujúci fajčiari. Kto raz fajčil a aj keď prestane na desiatky rokov, už môže byť len abstinujúcim fajčiarom.

 Je terapia stopercentná ?

Fajčenie je vážny psychický problém. Do procesu odvykania od fajčenia musí vstúpiť aj klient. Musí dodržať zásady pitného režimu, doporučené zásady stravovania, chovania a pod. Keď vám vytrhnú zub, máte stopercentnú istotu, že vás už nikdy nebude bolieť. Vyliečenie každej inej choroby, či problému je podmienené aj prístupom chorého. Len pri obyčajnej nádche musíme dodržať zásady, aby sme sa vyliečili.

Stačí jedna terapia ?

 Vo väčšine prípadov stačí jedna terapia. Druhá terapia je do 30 dní zdarma.

Veľa ľudí sa vracia na 2. bezplatnú procedúru?

 Asi 15 %. Ale chodia i takí, ktorí nezačali fajčiť, ale majú občasné abstinenčné príznaky. Celá terapia trvá takmer hodinu, myslím si, že pre fajčiara je to minimálny čas , ktorý môže venovať svojmu zdraviu.

Aké sú najčastejšie príčiny recidívy ?

Najčastejšia príčina recidívy je v našich podmienkach jednoznačne alkohol a potom nasleduje stres.

A reklama ?

Reklamou sú pre nás klienti, ktorí prestali fajčiť. Neradi by sme sa zaradili medzi rôzne firmy a jednotlivcov, ktorí nás všetkých ohurujú zaručenými metódami. Náš prístroj je vysoko sofistikovaný a je nemeckej produkcie. Prístroj s príslušenstvom niekoľko desaťtisíc €. Čiže, žiadne paličky, lampičky, trubičky, psycho pôsobenie, žiadne placebo.....

 Iné spôsoby zbavovania sa fajčiarskeho návyku ?

Každá závislosť sa dá riešiť len radikálne : „buď ... alebo...“ Len vo výnimočných prípadoch sa dá zbaviť fajčenia postupným znižovaním vyfajčených cigariet.

Objednávky na telefónnych číslach : 0911 02 00 60, 0918 96 49 11