Ako nás najdete

Vytlačiť

 Pracovisko Žilina - Budatín

Doporučujeme pozrieť si pracovisko na Google Street View :

Žltého panáčika naľavo nad mierkou presuňte na červenú značku na mapke. 

From Address:

Naše pracovisko v Žiline - Budatíne sa nachádza na ulici vedúcej k Budatínskemu zámku.

Ak budete pozorní a v aute budete sledovať hnedé informačné tabule Budatínsky hrad alebo Budatínsky zámok, dostanete sa priamo pred budovu našej firmy. 

Z každého smeru : z diaľnice od Považskej Bystrice, zo starej cesty z Bytče, od Martina, z cesty od KIA alebo z Čadce sú navádzacie hnedé tabuľe upozorňujúce na Budatínsky zámok.

Po odbočení k ceste k zámku si už len všímajte domy na ľavej strane ulice, hlavne 2. firemný dom na ľavej strane : marhuľová farba, rovná strecha, drevený hnedý plot sa nachádza aj reklama spoločnosti NESS Žilina na audítorske a účtovnícke práce a samozrejme naša reklama.

 


 

Podrobný postup :

Ak nestíhate sledovať hnedé tabule, zo smeru

z diaľnice od Pov. Bystrice

zo smeru od Martina

zo smeru od Prievidze

zo smeru od KIA

sa riaďte smerovými tabuľami Čadca, Olomouc. Prejdete most ponad rieku Váh a na pravej strane uvidíte sochu J. M. Hurbana na koni. Ďalej pokračujete po hlavnej, ktorá vás mierne doprava vyvedie na dvojprúdovú cestu v smere do Čadce. Pred vjazdom na dvojprúdovú cestu na pravej strane uvidíte smerovú tabulu Púchov, Bytča. Odbočíte doprava podľa tabule a ihneď sa dostanete na podúrovňovú cestu. Po výjazde z podúrovňovej cesty zastavte a ešte pred mostom do Považského chlmca odbočte doľava. Potom je to len kúsok k firme, ktorá sa nachádza ako druhý dom na ľavej strane. Na firemnej budove : marhuľová farba, rovná strecha, drevený hnedý plot sa nachádza aj reklama spoločnosti NESS Žilina na audítorske a účtovnícke práce a samozrejme naša reklama.

 


 

Zo smeru z Čadce

Na konci dvojprúdovej cesty pred vjazdom do Žiliny odbočte doprava. Po výjazde zastavte a dávajte prednosť autám zľava i oproti a ihneď odbočte doľava, ešte PRED mostom do Považského Chlmca. Potom je to len kúsok k firme, ktorá sa nachádza ako druhý dom na ľavej strane. Na firemnej budove : marhuľová farba, rovná strecha, drevený hnedý plot sa nachádza aj reklama spoločnosti NESS Žilina na audítorske a účtovnícke práce a samozrejme naša reklama.

 


 

Zo smeru od Bytče - stará cesta

Ihneď po prejazde mostu za Považským Chlmcom odbočte doľava. Potom je to len kúsok k firme, ktorá sa nachádza ako druhý dom na ľavej strane. Na firemnej budove : marhuľová farba, rovná strecha, drevený hnedý plot sa nachádza aj reklama spoločnosti NESS Žilina na audítorske a účtovnícke práce a samozrejme naša reklama.


Vlakom-autobusom

 


 

Ak prichádzate do Žiliny vlakom alebo autobusom, použite mestskú hromadnú dopravu. Pred východom zo Železničnej stanice zabočte doprava (nie do podchodu) na najbližšiu zastávku MHD. Použite autobus č. 22 (alebo 30) smer Kysucká cesta - Námestie hrdinov. Vystúpte na 2. zastávke Námestí hrdinov. Kúsok od vás, uvidíte sochu J.M.Hurbana na koni. Pod sochou sa nachádza podchod, cez ktorý prejdete a pokračujte stále rovno. Prejdete železničné koľajnice a PIATY DOM NA PRAVEJ STRANE uvidíte firemnú budovu  s reklamou nášho pracoviska. 

Cestovný poriadok autobusu č. 22: http://www.dpmz.sk/cestovny-poriadok/?eyJzZWwiOjksImxpZCI6MjIsInNtZXIiOjEsInppZCI6NDJ9

Cestovný poriadok autobusu č. 30 : http://www.dpmz.sk/cestovny-poriadok/?eyJzZWwiOjE4LCJsaWQiOjMwLCJzbWVyIjowLCJ6aWQiOjQyfQ==

Dovoľujeme si upozorniť našich klientov, že z dôvodu rekonštrukcie prenajatých priestorov, bude naše pracovisko v Považskej Bystrici dočasne niekoľko týždňov uzatvorené. Ospravedlňujeme sa za vzniknutú komplikáciu.

Pracovisko Považská Bystrica

 Už v júli 2009 sme otvorili pobočku v priamo v centre Považskej Bystrice.V Pov. Bystrici nás nájdete v budove bývalej Slovenskej sporiteľne - 4. poschodie (4-poschodová budová so strieborným mramorom a zeleným obložením)
V budove sa nachádzalo elektro Jánošík, je v blízkosti DÚ, za VÚB, oproti reštaurácii Banco del Peru.

pb1

pb2

pb3

Telefón :

0911 02 00 60

0918 96 49 11

041 56 26 715, 041 56 26  679

Fax :

041 56 26 679

Kontaktná osoba :

Ing. Jaroslav Bosík

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nefajcim nefajcim zilina, zilina, prestat fajcit zilina prestať fajčiť žilina nefajcim nefajcim zilina, zilina, prestat fajcit zilina prestať fajčiť žilina nefajcim nefajcim zilina, zilina, prestat fajcit zilina prestať fajčiť žilina nefajcim nefajcim zilina, zilina, prestat fajcit zilina prestať fajčiť žilina nefajcim nefajcim zilina, zilina, prestat fajcit zilina prestať fajčiť žilina nefajcim nefajcim zilina, zilina, prestat fajcit zilina prestať fajčiť žilina nefajcim nefajcim zilina, zilina, prestat fajcit zilina prestať fajčiť žilina nefajcim nefajcim zilina, zilina, prestat fajcit zilina prestať fajčiť žilina nefajcim nefajcim zilina, zilina, prestat fajcit zilina prestať fajčiť žilina nefajcim nefajcim zilina, zilina, prestat fajcit zilina prestať fajčiť žilina nefajcim nefajcim zilina, zilina, prestat fajcit zilina prestať fajčiť žilina považská bystrica povazska bystrica

Objednávky na telefónnych číslach : 0911 02 00 60, 0918 96 49 11